درباره شرکت صیاد تجارت غرب

Who We Are

صیاد تجارت غرب - تامین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز صنایع

STQ Co.

صیاد تجارت غرب

شرکت بازرگانی صیاد تجارت غرب در سال 1380 به منظور فعالیت در زمینه بازرگانی و با هدف تامین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، برق و نیروگاهی، معدنی، پزشکی، کشاورزی و ... از شرکت‌ها و برندهای معتبر و مطرح اروپایی، آمریکایی تاسیس گردید.

ﺷﺮﮐﺖ بازرگانی صیاد تجارت غرب تعهد و مسئولیت را بزرگترین دارایی خود می‌داند و ﺑﺎ ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ ﺗﺨﺼﺺ و ﺗﻮان ﺧﻮد در بخش‌های ﻓﻨﻰ و ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ، همواره تلاش نموده تا ﻗﺪم‌های موثری در ﻋﺮﺻﻪ ﺧﺪﻣﺖ ﺑﻪ ﺻﻨایع مختلف کشور بردارد. همچنین این شرکت به پشتوانه سال‌ها اندوخته فنی و بازرگانی داخلی و خارجی و نیز دسترسی و شناخت از تولیدکنندگان مطرح تجهیزات صنعتی، با شناسایی منابع مطمئن و معتبر، توانسته نیازها و درخواست‌های مشتریان خود را تأمین نماید.

شرکت بازرگانی صیاد تجارت غرب با معتبرترین تولید کنندگان بین‌المللی در صنایع مختلف همکاری می‌کند و سبد کالایی متنوعی دارد. این شرکت با طیف وسیعی از محصولات و خدمات، راه حل‌های ساده و در عین حال موثری را برای تامین تجهیزات و کالاهای مورد نیاز صنایع مختلف و پاسخگویی به نیازهای مشتریان فراهم می‌آورد.